Diş Hekiminin Adresi (2)

Hamidiye Mücavir Kaçkar Sokak, 53340 Pazar/Rize  Rize
Rize Kaçkar Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ammet..içırak

allah ondan razı olsun şimdiye kadar tanıdığım en iyi doktor şimdiye kadar meğerse hiç doktor görmemişim ondan sonrada başka doktora gittim ama o başkaydi işinin tam bir uzmandi pinar naiboğlu na herzaman dua edeceğim ve hić unutmayacağım 11-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Pınar Naiboğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Pınar Naiboğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. P Naiboğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Pınar Naiboğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dt. P Naiboğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Pınar Naiboğlu ile anlaşmalı?
Pınar Naiboğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Pınar Naiboğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Pınar Naiboğlu Karadeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı FakultesıRize Kaçkar Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Pınar Naiboğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Pınar Naiboğlu Diş Hekimi, uzmanıdır.

Dt. Pınar Naiboğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Pınar Naiboğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Pınar Naiboğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. P Naiboğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Pınar Naiboğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. P Naiboğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.