Dt. Kenan Uslu

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Kütahya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi (2)

Cumhuriyet, Haymeana Cd. No:26, 43020 Merkez/Kütahya Merkez/Kütahya  Kütahya
Kütahya Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kavaklı, Hacı Ahmet Kırı Mevkii No:1, 43300 Tavşanlı/Kütahya  Kütahya
Kütahya Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kenan Uslu Hakkında

Kenan Uslu Kimdir?

Dt. Kenan Uslu, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Kenan Uslu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kenan Uslu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Kenan Uslu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dt. Kenan Uslu kimdir , telefon numarası nedir?
Dt. K Uslu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dt. Kenan Uslu için nasıl randevu alabilirim?
Dt. K Uslu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kenan Uslu ile anlaşmalı?
Kenan Uslu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dt. Kenan Uslu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dt. Kenan Uslu Kütahya Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıKütahya Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dt. Kenan Uslu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dt. Kenan Uslu Diş Hekimi, ,Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır.

Dt. Kenan Uslu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dt. Kenan Uslu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dt. Kenan Uslu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dt. K Uslu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dt. Kenan Uslu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dt. K Uslu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.