Dr. Yusuf Salur

Anestezi ve Reanimasyon - Yozgat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Toros Mah., Yurt Cd. No:13, 42000 Ereğli/Konya  Konya
Konya Ereğlı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Karatepe Karatepe Mh., Yozgat Devlet Hastenesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Bölümü, Ek Bina 4, Karatepe, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat  Yozgat
Yozgat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayanoğlu, 66900 Yerköy/Yozgat  Yozgat
Yozgat Yerköy Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Salur Hakkında

Yusuf Salur Kimdir?

Dr. Yusuf Salur, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Salur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yusuf Salur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yusuf Salur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yusuf Salur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Salur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yusuf Salur için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Salur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Salur ile anlaşmalı?
Yusuf Salur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yusuf Salur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yusuf Salur Konya Ereğlı Devlet HastanesıYozgat Devlet HastanesıYozgat Yerköy Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yusuf Salur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yusuf Salur Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Yusuf Salur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yusuf Salur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yusuf Salur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Salur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yusuf Salur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Salur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.