Dr. Yılmaz Güvercin

Ortopedi ve Travmatoloji - Rize

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yılmaz Güvercin Hakkında

Yılmaz Güvercin Kimdir?

Dr. Yılmaz Güvercin, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yılmaz Güvercin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yılmaz Güvercin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Yılmaz Güvercin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Yılmaz Güvercin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Y Güvercin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Yılmaz Güvercin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Y Güvercin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yılmaz Güvercin ile anlaşmalı?
Yılmaz Güvercin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Yılmaz Güvercin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Yılmaz Güvercin Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Yılmaz Güvercin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Yılmaz Güvercin Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Yılmaz Güvercin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Yılmaz Güvercin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Yılmaz Güvercin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Y Güvercin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Yılmaz Güvercin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Y Güvercin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.