Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sinan Şahin Hakkında

Sinan Şahin Kimdir?

Dr. Sinan Şahin, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sinan Şahin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sinan Şahin Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rin..yan

Merhaba Dr.Sinan bey.bergama devlet hastanesinde 08 \09\2014 tarihinde annem vefat etti .hastanede kaldığı süre boyunca gösterdiğiniz yakın ilgiye çok teşekkür ediyorum.. Son anına kadar çok mücadele ettiniz .hatta ölüm anında bile sizin terli olduğunuzu uzerinizi degistirmenizi söylemiş. Adı Nimet Acar di hatirladiniz mi ? Teşekkür etmek için sizi çok aradım sanirim hatirlamissinizdir.mesleğinizde başarılar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Saygılarımla... 30-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sinan Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sinan Şahin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Şahin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sinan Şahin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Şahin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sinan Şahin ile anlaşmalı?
Sinan Şahin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sinan Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sinan Şahin Trabzon T.c. Sb. Sbü. Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eah. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sinan Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sinan Şahin Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Sinan Şahin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sinan Şahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sinan Şahin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Şahin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sinan Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Şahin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.