Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Osman Zeki Karakuş Hakkında

Osman Zeki Karakuş Kimdir?

Dr. Osman Zeki Karakuş, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Zeki Karakuş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 25.01.2008)

Osman Zeki Karakuş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..un
Zamanlama
İlgi
Ortam

dr beyi bugün tanıdık kızım idil için kendisinden randevu almıştık.hem kızıma hemde bana yaklaşımı açıklayıcı bilgileri ve kesin tanı sonuç hakkındaki görüşleri samimi içten ve güven vericiydi...ilgisi ve güler yüzü için cok teşekkür ederiz 22-10-2018

Gülseren..ar

9 aylık yegenımın brankial cıft taraflı yarık ameliyatını başarılı bir sekilde gerçekleştirdi.suan iyi cok sukur.mütevazi ve işinin ehli bir doktor 20-07-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Osman Zeki Karakuş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Osman Zeki Karakuş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Karakuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Osman Zeki Karakuş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Karakuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Osman Zeki Karakuş ile anlaşmalı?
Osman Zeki Karakuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Osman Zeki Karakuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Osman Zeki Karakuş Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Osman Zeki Karakuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Osman Zeki Karakuş Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Osman Zeki Karakuş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Osman Zeki Karakuş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Osman Zeki Karakuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Karakuş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Osman Zeki Karakuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Karakuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.