Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Samsun

Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis)

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Serkan Uysal Hakkında

Serkan Uysal Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Serkan UYSAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2002 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2003-2008 yılları arasında ise Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi'nde Gastroentroloji yan dal uzmanlığını almış olan Dr.Öğr.Üyesi  Serkan UYSAL, 2008- 2009 yılları arasında Ankara Fizik Tedavi Hastanesi'nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak, 2009- 2011 yılları arsında ise Giresun Devlet Hastanesi'nde Gastroentroloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Şu anda ise mesleki çalışmalarına Medicana Internationla Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sarılık
 • Safra Yolu Hastalıkları
 • Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis)
 • Safra Kanalı İltihabı (Kolanjit)
 • Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri)
Tedaviler
 • Balon dilatasyon
 • Endoskopik tedavi
 • Abdominal parasentez
 • Abdominal ultrasonografi
 • Endoskopik tedavi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Serkan Uysal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Serkan Uysal Cevapladığı Sorular

 • Crohn ve kemik iliği ödemi

  Iyi günler hocam, bana yaklaşık 6 yıl önce crohn teşhisi konmuştu ve 6 ay süreyle salofalk tedavisi uygulandı. sonrasında tekrar kolonoskopi yapıldı ve ilaç tedavisine son verildi. fakat benim karın ağrılarım ve eklem ağrılarım arada sıklaşıyor. son 1 - 2 aydır parmaklarım kollarım ve belimde çok fa... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tahlil sonuçları

  Merhabalar, yakın zamanda kasık bölgesinde sancı şeklinde ağrılar ve dışkı problemi (bazen ishal bazen kabızlık) şikayetleriyle hekime başvurdum. aynı zamanda 7 ay kadar önce demir eksikliğim mevcuttu ve tahlil yaptırdım. tahlilde farklı görünen değerler aşağıdaki gibidir. kolesterol 202 hdl koleste... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Serkan Uysal Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal hangi kurumlar Serkan Uysal ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal Özel Medicana International Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Balon dilatasyon, Endoskopik tedavi, Abdominal parasentez, Abdominal ultrasonografi, Endoskopik tedavi, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi), Özofagogastroduodenoskopi, Polipektomi, Perkütan karaciğer biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis), Safra Kanalı İltihabı (Kolanjit), Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.