Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz, İzmir, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir

Ailesel Tümör Sendromları, Kafa Travmaları, Karpal Tunel Sendromu

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Konak, İzmir
İzmir Özel Su Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Muhammet Bahadır Yılmaz Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhammet Bahadır Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi M Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz İzmir Özel Su Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Ailesel Tümör Sendromları, Kafa Travmaları, Karpal Tunel Sendromu, Beyinde Damar Tıkanıklığı, Arteriografi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bahadır Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi M Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.