Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu

Diş Hekimi, Endodonti (Kanal Tedavisi) - Erzurum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Atatürk, 25240 Yakutiye/Erzurum  Erzurum
Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kezban Meltem Çolak Topcu Hakkında

Kezban Meltem Çolak Topcu Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu, Diş Hekimi ve Endodonti (Kanal Tedavisi) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endodonti (Kanal Tedavisi) Kezban Meltem Çolak Topcu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü (Diploma: 19.08.2011)

Kezban Meltem Çolak Topcu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi K Çolak Topcu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi K Çolak Topcu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kezban Meltem Çolak Topcu ile anlaşmalı?
Kezban Meltem Çolak Topcu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu Diş Hekimi, ,Endodonti (Kanal Tedavisi) uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi K Çolak Topcu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Kezban Meltem Çolak Topcu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi K Çolak Topcu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.