Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen, Zonguldak, Göğüs Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen

Göğüs Cerrahisi - Zonguldak

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi G Sevilgen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi G Sevilgen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökçen Sevilgen ile anlaşmalı?

Gökçen Sevilgen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi G Sevilgen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Gökçen Sevilgen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi G Sevilgen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.