Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Ankara

Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Gebelik, Yüksek Riskli Gebelikler

Randevu Al 0 (850) 433 42 91 Soru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak, 1450. Sk. No:13  Çankaya, Ankara
Koru Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ayşegül Alkılıç Hakkında

Ayşegül Alkılıç Kimdir?

Doktor Öğretim Üyesi Ayşegül ALKILIÇ, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra 2004 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamış ve 2010 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru ünvanını almıştır. İhtisasını ise 2011-2016 yılları arasında yine Ankara Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda yapmış ve 2016 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sırasında doğum, riskli gebelik, ileri endoskopik ve açık cerrahi, yumurtalık kistleri, miyomlar, aşılama ve tüp bebek ile ilgili sayısız vaka takip etmiştir. Asistanlık eğitimi sırasında Avusturya’da 2015 yılında Salzburg Weill Cornell Seminar programına katılmış

2016 ve 2017 yılları arasında mecburi hizmet görevini Ağrı Diyadin Devlet Hastanesi’nde tamamlamıştır. Burada tek hekim olarak 1 yıl süreyle çalışmış ve yüzlerce doğumla birlikte riskli gebelik takibi yapmıştır.

2019 yılında Minimal İnvaziv Jinekoloji Derneği’nin düzenlediği “Jinekolojik Estetik Cerrahi ve Lazer” kursunu başarıyla tamamlamıştır.

2020 yılında ise Ankara Üniversitesi Üreme Sağlığı Merkezi’nde Üremeye Yardımcı Tedaviler Klinik Uygulamalar (IVF) programını tamamlamıştır.

2017-2021 tarihleri arasında TOBB ETU Tıp Fakültesi Kadın  Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda doktor öğretim üyesi olarak çalışmıştır.
Şu anda Özel Koru Hastanesi’nde haata bakmaya devam etmektedir.

 Özellikle gebelik takibi, genital estetik, infertilite tedavileri ve ileri düzey laparoskopik (kapalı) cerrahi başta olmak üzere kadın sağlığı ile ilgili her konuda Koru Hastanesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2011

Tecrübe: 9 yıl 10 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
Deneyimler
 • Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Diyadin Devlet Hastanesi
  05 2016 - 06 2017
 • Tobb Etü Hastanesi
  07 2017 - 06 2021
 • Ankara Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı
  09 2011 - 02 2016
 • Özel Koru Hastanesi
  07 2021 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)
 • Gebelik
 • Yüksek Riskli Gebelikler
 • Myom (Miyom), fibromyoma
 • Çikolota Kisti
Tedaviler
 • Gebe takibi
 • Gebelik muayenesi
 • Genel jinekolojik operasyonlar
 • Düşük
 • Hpv testi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 91
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Ayşegül Alkılıç Değerlendirmeleri

Değerlendir
100 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an ..ldız Polat
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ayşegül hanım, oldukça ilgili, bilgili, cana yakın, açıklama yapan iyi bir doktor, kendisinden çok memnunum. 03-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
in..k
Zamanlama
İlgi
Ortam

Detaylı açıklamaları, nezaketi, sabrı ve gülen yüzü ile güven veren kıymetli hocam, iyi ki varsınız :) 01-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ye öncü..aver
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktoru Tobb hastanesinden tanıyorum. Hastane değişikliği yaptığı için Koru hastanesine geldim. Doktordan memnunum ancak hastane konusunda endişelerim var. 31-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
üfer..anci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kadın hastalıkları ile ilgili Yaşadığım en iyi Dr muayenesiydi, çok hassas ilgili harika bir hekim çok memnun kaldım.Dr hanıma çok teşekkür ederim. 31-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
da..�an
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgili, sizi dinleyip sorularınıza yanıt veren, özel hastaneye gittiğinizi hissettiren profesyonel bir doktor. İlk randevudan ben çok memnun kaldım, umarım bu şekilde devam eder. 31-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
�e..r
Zamanlama
İlgi
Ortam

Güleryüzlü, hastasını önemseyen bir doktor. Rutin konttollerimde de devam etmek isterim. 30-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
l..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastasıyla tetkik sonuçlarını telefonla arayıp bilgi verecek, tedavisi hakkında bilgilendirecek kadar ilgili hocamız. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 29-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ge..ağ
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlk kez gitmiş olmama rağmen çok memnun ayrıldım çok ilgili anlayışlı güler yüzlü bir doktor. Sonuçlarımi en ince ayrıntısına kadar tek tek açıkladı. İlgisine teşekkür ederim. 29-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ika ..EL
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor hanımdan rahatlacı bir karşılık aldım,gayet ilgili idi,çok güzel dinledi ve güzel sorular sordu teşekkür ederim kolaylıklar dilerim 28-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lsüm Gizem ..SEOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili, güler yüzlü bir doktor. Her detayı ince noktalarına kadar açıkladığı için de ayrıca minnettarız. Kesinlikle tavsiye ederiz 28-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

100 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ayşegül Alkılıç Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gebelik mi

  Merhabalar sağ yumurtanın çatlamaması demek gebelik demek mi

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gebelik ihtimali

  Merhabalar ilişkiden 17 gün sonra kanama olursa bu kanama yerleşme kanaması mıdır yoksa adet kanaması mı 2.3 gün sürmüştü daha sonra diğer ay tekrar kanamam olmuştu

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 42 91

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç hangi kurumlar Ayşegül Alkılıç ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Vakıfbank , Akbank , TC Merkez Bankası , TOBB İTO , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , Garanti Bankası , Aselsan , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Emekli Sandığı , Benefit global , İTÜ geliştirme vakfı okulları , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , ACE European Sigorta , Türk Telekom A.Ş. , Yargıtay , Danıştay , Gençlik ve Spor Bakanlığı , Enerji Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları , Oyak , Ankara Sigorta , Ankara Barosu )

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç Koru Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Gebe takibi, Gebelik muayenesi, Genel jinekolojik operasyonlar, Düşük, Hpv testi, Jinekolojik operasyonlar, Riskli gebelik takibi, Pelvik muayene ve pap smear, Yumurtalık kistleri, 4 boyutlu ultrason alanlarında hizmet veriyor ve Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Gebelik, Yüksek Riskli Gebelikler, Myom (Miyom), fibromyoma, Çikolota Kisti hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.