Adres (2)

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kdeniz..atcı

Allah ilhan hocamdan bin kere razı olsun tavsiye üzerine gittim muyane sırasında çok iyi ilgilendi ve çok iyi bir doktor herkese tavsiye ediyorum görevinde bașarılar diliyorum 15-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İlhan Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İlhan Kaya kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Kaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İlhan Kaya için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Kaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İlhan Kaya ile anlaşmalı?

İlhan Kaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İlhan Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. İlhan Kaya Adana Ceyhan Devlet HastanesıOsmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İlhan Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. İlhan Kaya Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. İlhan Kaya için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlhan Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İlhan Kaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Kaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İlhan Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Kaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.