Doktorun Adresi

Üniversiteler, Bilkent Caddesi No:1, 06800 Çankaya/Ankara  Ankara
Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Duriye Deniz Demirseren Hakkında

Duriye Deniz Demirseren Kimdir?

Dr. Duriye Deniz Demirseren, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Duriye Deniz Demirseren, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Duriye Deniz Demirseren Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..soz

Ben Öykü Gürsöz. Yaklaşık 6 aydır cildimdeki alerji nedeniyle ünlü bir Özel Hastanenin iki Profesörüne tedavi için gittim tetkikler yapıldı. İlaç tedavisi veridi hiç bir netice alamadım. Geçen hafta muayeneye gittiğim Doç Dr. Deniz Demirseren'in tedavisiyle ikinci gün cildimde hiçbir şey kalmadı. Kendisine böyle iyi bir tedavi çok teşekkür ediyorum. Bu kadar başarılı bir doktoru yakın bir zamanda Profesörlüğünü kutlamak isterim. 23-08-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Duriye Deniz Demirseren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Duriye Deniz Demirseren kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Demirseren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Duriye Deniz Demirseren için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Demirseren şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Duriye Deniz Demirseren ile anlaşmalı?
Duriye Deniz Demirseren kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Duriye Deniz Demirseren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Duriye Deniz Demirseren Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Duriye Deniz Demirseren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Duriye Deniz Demirseren Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Duriye Deniz Demirseren için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Duriye Deniz Demirseren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Duriye Deniz Demirseren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Demirseren ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Duriye Deniz Demirseren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Demirseren hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.