Doktorun Adresi (2)

Hürriyet Mh., Hürriyet, Derviş Sok., Beşyol, 45500 Soma/Manisa  Manisa
Manısa Soma Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

aylmaz433512@gmail.com..a Yüksel

Kendisinden Allah razı olsun yüzümde çıkan akne ve sivilceleri yok etti çok teşekkür ederim sizden 18-12-2018

iye..çükpolat

Kendisinden Allah razı olsun yüzümden dolayı defalarca tedavi almama rağmen sonuç alamadım ama iyi ki rastladım size çok şükür. Tedavisi sayesinde çok rahatladım . Kendisine teşekkürlerimi sunar kolaylıklar dilerim. 19-09-2018

ra..lıçlı

İşini dört dörtlük yapan çok ama çok iyi bir doktor sonsuz teşekkürler kızımın yüzündeki lekelerı çok iyi bir tedavi ile bitirdi 04-09-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aylin Öztürk Meral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aylin Öztürk Meral kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Öztürk Meral ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aylin Öztürk Meral için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Öztürk Meral şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aylin Öztürk Meral ile anlaşmalı?
Aylin Öztürk Meral kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aylin Öztürk Meral nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aylin Öztürk Meral Manısa Soma Devlet HastanesıT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aylin Öztürk Meral hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aylin Öztürk Meral Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Aylin Öztürk Meral için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aylin Öztürk Meral muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aylin Öztürk Meral hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Öztürk Meral ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aylin Öztürk Meral hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Öztürk Meral hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.