Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kçe..um

Ayça hanım odasına girdiğinizden itibaren Güleryüzü ile sizin her sorunuza sabırla cevap veriyor, sizi asla geçiştirmiyor ve sorununuzu çözene kadar aynı ilgi ile takibe devam ediyor, dünya tatlısı bir hekim 17-04-2018

at..�in

şüphesiz hayatımda gördüğüm en iyi doktor daha önceden bir kere gitmiştim geçen bir kez daha gittim öncelikle ilgi alakası diğer tüm doktorlardan farklı soruna yüzeysel bakmıyor çok geniş bakıyor sorunun dibine kadar inmeden bırakmıyor sizi alanında inanılmaz başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum .bana göre nice Profösörlere taş çıkarır. yüzünü görünce inanın insan hastalığını unutuyor içiniz mutlulukla doluyor tarif edilemez bir şey kendisine çok teşşekür ediyorum keşke diğer doktorlarımızda bu kadar mükemmel seviyede olabilse. 27-01-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayça Uğurlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayça Uğurlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Uğurlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayça Uğurlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Uğurlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayça Uğurlu ile anlaşmalı?

Ayça Uğurlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayça Uğurlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayça Uğurlu Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayça Uğurlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ayça Uğurlu Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Ayça Uğurlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayça Uğurlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayça Uğurlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Uğurlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayça Uğurlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Uğurlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.