Dr. Alper Gültekin, Kocaeli, Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Alper Gültekin

Ortopedi ve Travmatoloji - Kocaeli

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ER..ACI

Dr Alper bey de birkaç kez muayene ve tedavi oldum Güleryüzü ve ilgisi için teşekkür ederim Tamer Elmacı 09-03-2020

giz..a

14.01.2019 tarıhınde Alper Bey kalça protezi ameliyatı yaptı ikinci gün ayaga kalkıp yürüdük ağırımız sancımız cok olmadı cok iyi bir doktor Allah razı olsun cok teşekkür ediyorum 17-01-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alper Gültekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alper Gültekin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Gültekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alper Gültekin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Gültekin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alper Gültekin ile anlaşmalı?
Alper Gültekin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alper Gültekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alper Gültekin Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alper Gültekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alper Gültekin Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Alper Gültekin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alper Gültekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alper Gültekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Gültekin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alper Gültekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Gültekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.