Dr.

Serkan TANALEL

Acil Tıp - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Spor Yaralanmaları, Ateşli Silah Yaralanmaları, Kırık - Çıkık... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

96 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çivi batması

  Merhaba hocam yaşım 15 elime çivi battı paslı mı değil mi bilmiyorum ayrıca şişlik var lise 1e gidiyorum 8. sınıfta tetanoz aşısı vurulduk bir sey olurmu ??

  Doktor Cevabı:
  Dr. Serkan TANALEL

  Dr. Serkan TANALEL

  Merhaba, tetanoz aşısının yapıldıktan sonra 5 yıl koruyuculuğu vardır. yara yerini sabunlu su ile temizledikten sonra şayet yara derin değil ve müdahale gerektirmiyorsa problem olmayacaktır.

 • Tetanos riski

  Hocam iyi gunler. 3 4 gun once ayakkabı ayagimi vurmustu yaraydı buyuk olcude kabuk baglamis ama emin olamadim. bugun asfaltta karsiya gecerken yağmurdan dolayi ayakkabimin icin komple camurlu su oldu.2 3 saat oyle durmak zorunda kaldim. tetanoz topraktan acik yaraya bulasabilirmis. herhangi bir ri... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Serkan TANALEL

  Dr. Serkan TANALEL

  Merhabalar, tetanoz riski olduğunun düşünmüyorum. yine de yarayı görmeden birşey demek doğru olmaz. ama açık yaradan kaşıt ciltte derin kesik ve parçalanmalardır. tedbir olarak tetanoz aşısı vurulabilirsiniz. 5 yıl koruyuculuk süresi vardır. geçmiş olsun dileklerimle.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Serkan TANALEL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.