Prof. Dr.

Sadık ŞENCAN

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Göz Protezleri Ve Protez Cerrahisi, Retina, Göz Kayması, Keratektomi, Göz kapağı estetiği, Intraoküler basınç ölçümü... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

37 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Göz atması

  Merhaba hocam, sol gözümde sık sık seğirme, atma oluyor. daha önce ablamın gözüne pıhtı attı ve %90 görme kaybı yaşadı. doktoru genetik olabilceğini ve kardeşlerde yaşabilceğini söylemiş. rahatsız edici şekilde atma oluyor yaklaşık 3 aydır. henüz muayene olmadım sizden bilgi alabilir miyim ?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Sadık Şencan

  Prof. Dr. Sadık Şencan

  Tıkanma ile bunun ilgisi yok. ablanizdaki konuyu doktorumuza veya bana muayeneye gelerek sorun.randevu tel 0212 530 6360.gecmis olsun.

 • Dr'lar bilgisiz mi?

  Merhaba benim sağ gözüm tembel ama ehliyetimde var.burda sorulara ve cevaplara bakıyorum.tek gözü görmeyene ehliyet verilir deniliyor,tek gozü tembel diğer gözü sağlama derece soruluyor!bu nasıl oluyor?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Sadık Şencan

  Prof. Dr. Sadık Şencan

  Özel bir egitimle veriliyor

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Sadık ŞENCAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.