Uzm. Dr.

R. Hülya BİNGÖL

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cinsel Taciz Ve İhmal / İstismar, Otizm, Öfke Kontrol Bozukluğu, Aile çiz testi, Ect(elektrokonvülsif) terapi, Standardize mini mental test... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

30 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

4 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Dikkatsizlik

  Dikkatsizlik proglemim var.bu yuzunden sinavlarda cok puan kaybediyorum.bu proglemi nasil cozebilirim?kisa zamanda bana yardimci olmanizi arz ederim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. R. Hülya BİNGÖL

  Uzm. Dr. R. Hülya BİNGÖL

  Bu tür sorunlar ancak bireysel görüşmeler ile halledilebilir.

 • Kızım çok sinirli

  Merhaba hocam üç buçuk yaşında kızım var bir haftadır çok huysuz sinirli kendi yüzüne vuruyor sinirlendigi zaman ne yapamam gerekiyor doktara göstermem gerekiyormu yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. R. Hülya BİNGÖL

  Uzm. Dr. R. Hülya BİNGÖL

  Merhaba bir uzmandan yardım lamanızı öneririrm. cevapta gecikme için özür dielrim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

R. Hülya BİNGÖL Kimdir?

Uzm.Dr.R.Hülya Bingöl, 1997 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce programından mezuniyetini almıştır. 1999 yılından 2001 yılına kadar Ruhr Üniversitesi Nöroloji Kliniğinde Prof.Dr.H.Przuntek in asistanlığını yapan Dr.Bingöl, Chorea Huntington merkezinde görev almıştır. Daha sonra ihtisasını Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ve Psikoterapisi Marl Sinsen, Almanya hastanesinde Prof.Dr.G.Siefen Başkanlığında bitirmiştir.

Şu anda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında Poliklinik sorumlusu olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. R. Hülya BİNGÖL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.