Dr.

Nüket Eroğlu

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Prp (Platelet Rich Plasma), Bölgesel Zayıflama, Botoks, Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

120 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Soğuk lipoliz ile 3d lipoliz

  Hocam ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.soğuk lipoliz ile ile 3d lipoliz arasında en etkili olacak yöntem hangisidir bel ve karın yağlanması için ikisinide uyguluyormusunuz hangisini tavsiye edersiniz saygılarımla. 7 kilo fazlalığım var 45 yaşındayım.sağlıcakla kalın teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Dr. Nüket Eroğlu

  Dr. Nüket Eroğlu

  Bölgesel yağlanma tedavisinde en etkili metod 3d lazer lipolizdir. soğuk lipoliz kozmetik işlem gibi kabul edilebilir, neredeyse etkisizdir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Nüket Eroğlu Kimdir?

1971 yılında Adana'da doğdu. 1993 yılında Ege Tıp Fakültesi'ni bitirdi. 2000 yılında Ankara Numune Hastanesi'nde klinik biyokimya uzmanlığını aldı. Asistanlığı döneminde Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'nun anti-aging ve sağlıklı beslenme ile ilgili araştırmalarına katıldı.

2002-2004 yılları arasında medikal estetik konusunda Paris'te Ulusal Mezoterapi Derneği'nin düzenlediği eğitimlerde Dr. Lecoz, Dr. Pistor ve Dr. Herzog ile birlikte çalıştı. Medikal cilt uygulamalı eğitimlerini Roma ve Milano'da ilk rejuvenasyon ve fraksiyonel karbondioksit lazer uygulamalarını yapan Prof. Dr. Bonan'dan aldı.

AMWC, IMCAS, AMME gibi her yıl tekrarlanan dünyadaki son estetik gelişmelerin takip edildiği ve tartışıldığı kongrelerde eğitim programlarına katıldı. Nişantaşı Aqua ve Bağdat Caddesi'ndeki Artteam medikal merkezlerinin kuruculuğunu yaptı.

Kalıcı makyaj ve cilt yenileme üzerine deneyim sahibi olan Dr. Nüket Eroğlu, 2000 yılından bu yana medikal estetik alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Bilimsel üyelikleri:

Fransa Mezoterapi Derneği

Ulusal Medikal Estetik Derneği

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


 • Dr. Nüket EROĞLU Muayenehanesi
  AdresBağdat Cad. No: 341 Kat: 3 Daire: 8 Erenköy  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

HAT. BEK.

2000 yılından buyana hastasıyım, sayesinde güvenli olarak genç kalmayı başardım. Doğal uygulamalarında dolayı çok teşekkür ediyorum. Güvenli ve acısız gençlik için mutlaka hocamla tanışmalısınız. 09-09-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nüket Eroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.