Uzm. Dr.

Mustafa Karabulut

Dahiliye - İç Hastalıkları - Konya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Whipple Hastalığı, Mesleki Enfeksiyonlar, Hemokromatozis (Demir Birikmesi), Akciğer ve plevra biyopsisi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Cea(karsinoembriyonik antijen)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

12 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Karında şişlik ve kasıklarda agrı

  Merabalar bende 4-5 aydır karnımda şişlik var hiç inmıyor asla karnımı şişirecek yerım yok şişiremıyorum okadar şiş.arasıra kasıklarda agrı oluyor bazı gun yururkende agrı oluyor bazı gun daha az bazı gun hiç ama zaman içinde tekrarlıyor.gobek kısmımda agrı oluyor bastıgımda acıyor doktora gıttım ı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Mustafa Karabulut

  Uzm. Dr. Mustafa Karabulut

  Yakınmalarınızın sebepi mide barsak sistemindeki bir nedenden dolayı olabilir öncelikli olarak bir dahiliye uzmanına başvurmanız gerekir.eğer dahili bir sorun tespit edilmezse diğer ilgili polikliniklere başvurmanız gerekir.geçmiş olsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • konya hospital
  Adresşerafettin cad.karatay -konya  Selçuklu, Konya  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mustafa Karabulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.