Uzm. Dr.

Metin Güvener

Radyoloji - İstanbul

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Beyin Damarları, İskemik Atak, Arteriovenöz Malformasyon, Radyoembolizasyon, Tiroid ultrasonografi, Koroner anjiyoplasti... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  4 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Metin Güvener Kimdir?

  20 Şubat 1939 Çanakkale( Bayramiç) doğumluyum. İlk,orta ve lise eğitimimi babamın asker kimliği nedeniyle yurdun değişik il ve ilçelerinde tamamladıktan sonra 195-1959 ders yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ne girerek 1966 yılında mezun oldum.1967 yılında ayni fakültenin Radioloji Ana Bilim Dalı'na asistan olarak girdim. 1972 yılında Radioloji Uzmanı oldum.Ayni fakültenin "Kadın Hastalıkları Ve Doğum Ana Bilim Dalı" ile "Çocuk sağlığı ve Hastalıkları Ana Bili Dalı"nda röntgen uzmanı olarak görev yaptıktan sonra 2004 tarihinde emekli oldum. Emekliliğim sürecinde değişik hastane ve özel sağlık kurumlarında röntgen uzmanı olarak görev yaptım ve halen de, 17.12.2017 tarihi olarak yapmaktayım.

  İletişim bilgileri


  • Özel Dünya Göz Hastanesi
   AdresMahir iz Caddesi No:7 Capitol iş merkezi karşısı Altunizade / İstanbul   , İstanbul  

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Dr. Metin Güvener tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .