Dr.

İbrahim Uçkun

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Çanakkale

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Geleneksel ve tamamlayıcı tıp, Akupunktur İle Zayıflama, Lazer Uygulamaları, Saç mezoterapi ve saç prp, Medikal estetik, Prp yüz gençleştirme... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  26 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  İbrahim Uçkun Kimdir?

  1980 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1998 yılına kadar batı tıbbı teşhis ve tedavileriyle hastalarına yardımcı oldu. 1998 yılında Çin’in başkenti Pekin’e olan yolculuğunda holistic tıpa ilgisi başladı. 1999 yılında Auriculotherapy Certification Institute’ da kulak akupunkturu eğitimi, aynı sene Institut Francais de’Esthetque Medicale (IFEM)‘de lazer akupunktur eğitimini ve 2000 yılında Societe Francaise de mesotherapie de mezoterapi eğitimini aldı. Yine 2000 yılında düzenlenen Spor yaralanmalarında kuru iğneleme kursuna katıldı. 2001 yılında İstanbul Akupunktur Derneğinin eğitim çalışmalarının bir bölümü olarak Dr. Helmut Liertzer ve Dr.Evamarie Wolkenstein tarafından verilen seminere, 2002 yılında ise düzenlenen 2. Ulusal Akupunktur kongresine katıldı. 2003‘te Yeditepe Üniversitesinde Tıbbi Hipnoz kursuna ardından 2004 yılında da 1. Ulusal Tıbbi Hipnoz kongresinde bulundu. 2012 yılında Acmos International Academy Bio-consultant Acmos sertifikası ve 2013 yılında da Acmos International Academy Bio-energetician eğitimi ve diploması aldı. 2014’ten beri de Rayonex PS 1000 Polar cihazı ile bir çok hastalığın teşhis ve tedavisini yapıyor.

  Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

  İletişim bilgileri


  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Dr. İbrahim Uçkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .