Dr.

Hüseyin Tırman

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

474 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çok aşırı burun yağlanması

  Merhaba ben 17 yaşındayım ama burnum acaip derecede çok yağlanıyor birde gözlük kullanıyorum gözlük habire kayıyıor burnum parlıyor felan günde 10 15 kere ıslak mendille burnumu siliyorum ama sildikten 2 dakika sonra tekrar aşırı yağlanıyor çok rahatsız oluyorum burnum yağlanmasından garnier yağlanm... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Hüseyin Tırman

  Dr. Hüseyin Tırman

  Merhaba; neostrata oil control jel kullanabilirsiniz. eczaneden alinabiliyor. kullanin yeterli gelmezse görmek gerek.

 • Http://i.hizliresim.com/java55.jpg

  Http://i.hizliresim.com/java55.jpg slm hocam benm burnum da böyle 1 tane yağ bezesi varda eski sıkılmıyor katı çook büyük değil ama acaba kendi başıma onu nasıl dültebilirim kendi kendime linki açıp incelerseniz sevinirim sürekli peeling yaparsam yada iğne ucuyla delsem işe yararmı neler yapabilirim... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Hüseyin Tırman

  Dr. Hüseyin Tırman

  Merhaba; burnunuzdaki yağ bezesine dokunmanızı önermiyorum. cilt uzmanına görünmenizi tavsiye ederim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Hüseyin Tırman Kimdir?

Dr. Hüseyin TIRMAN, 1973 yılında Burdur’da doğmuştur. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ardından eğitim için Londra ve ABD’ye gitmiştir. İlaç sektöründe ürün yöneticiliği yapan Dr. TIRMAN, İşletme Yönetimi ve Organizasyonu Master’ı ve MBA programlarını tamamlamıştır.

Estetik ve sağlık alanında uzmanlaşmış olan Dr. Hüseyin TIRMAN, başarılı medikal estetik uygulamaları yapmakta olup ameliyatsız gençleştirme teknolojilerini hastalarının hizmetine sunmaktadır. Ayrıca, eğitimci yönü ile sektördeki firma ve çalışanlara medikal estetik alanında eğitimler vermekte, güncel yaklaşımları yakından takip etmekte ve polikliniğinde uygulamaktadır. Tüm bunların yanı sıra Ameliyatsız Gençleştirme Teknolojilerini hastalarına uygulayan öncü hekimlerdendir.

Dr. Hüseyin TIRMAN, 2004 yılından beri mesleki çalışmlarını sürdürdüğü özel muayenehanesinde, kişiye özel program uygulaması ile hastalarının mevcut sorunlarını değerlendirilerek, en son kullanılan kaliteli ürünler ve teknolojilerle en iyi sonuçları elde etmeyi amaçlamaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


 • Dr. Hüseyin TIRMAN Polikliniği
  AdresBarbaros Mah. Uphill Towers A Blok K:12 D:70  Ataşehir, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hüseyin Tırman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.