Doç. Dr. Rıza Dündar

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Eskişehir
5.0

Bademcik Ve Genizeti, Kronik Sinüzit, Horlama Ve Uyku Apnesi

5.0

“Kızımın tiroid ve lenfoma rahatsızlıklarından tiroidin opere edilmesi amacıyla Doç.Dr.Rıza DÜNDAR'ın...” Devamı

Doç. Dr. Rıza Dündar

Acıbadem Hastanesi Eskişehir
Hoşnudiye Mah. S00734. Sok. No:19 Eskibağlar Tepebaşı/Eskişehir
Hizmetler
Nazal valv cerrahisi Endoskopik sinüs cerrahisi Odiyometri-odyometri Horlama cerrahisi Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Bademcik Ve Genizeti Kronik Sinüzit Horlama Ve Uyku Apnesi Alerji Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ms
Mur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kızımın tiroid ve lenfoma rahatsızlıklarından tiroidin opere edilmesi amacıyla Doç.Dr.Rıza DÜNDAR'ın yanına geldik. Bizlere oldukça kibar yaklaşımı ayrıca bir o kadar mütevaziliği ile bizleri oldukça memnun etti. Kızıma bir doktordan ziyade bir abi gibi davrandı. Allah ondan razı olsun. Liyakat sahibi bir insan.Her aldığı maaş helal ona. Sonuç olaraka oldukça temiz bir tiroid ameliyatı yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum. Meslek hayatında daha iyi yerlere gelmesini yüce Allah'tan temenni ediyorum. Hastalar onun o sihirli ellerine muhtaç.

ES
Ee S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

👍👍

SA
Seh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Rıza bey mükemmel bir insan ve işinin ehli bir doktor hastasına inanılmaz değer ve güven veriyor.İlaç tedavisinde asla hemen antibiyotiğe yönlendirmiyor ne zaman telefonda bir şey sorsam hemen dönüş yapıyor yardımcı oluyor tanıdığım en iyi doktorların başında iyi ki sizin gibi hekimler var.

HD
Hak*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Harika bir insan ve işinin ehli bir doktor. Her şeyden önce size değer ve güven veriyor.Ona inanıyor ve güveniyorsunuz.Sonuç olarak başarılı bir kulak zarı operasyonu geçirdim.Minnettarım.

sE
Ser*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İşini bu kadar sevmek, bu kadar özveri ve fedakarlıkla yapmak tabiki beraberinde başarı getirecektir.Sadece okumakla doktor olunmayacağını, bunun ilmek ilmek emekle, sabırla, tecrübesini hastasına doğru aktarmakla ve hastasının psikolojisini çok iyi analiz edip ona göre davranmakla olunacağının ispatıdır Rıza. DÜNDAR Kendisi bizlere hiçbir hocanın yaklaşmadığı kadar içten, hesapsız ve işin kazanç yönünü düşünmeden sadece hastasını düşünerek ve bunun yanında bizleri rahatlatıcı şekilde bir tutum sergiledi. 10saat süren ameliyat sonuncunda Türkiye'de hiçbir doktorun kolay kolay yapamadığını başardı. Ameliyattan son derece sağlıklı çıktım ve kanser hücrelerinin tamamı temizlendi. Hastanede kaldığımız 9 gün boyunca günde en az iki kere bizleri ziyaret etti pansumanı ve ilgisini hiç eksik etmedi. Hastaneden çıktıktan sonra da takibimi sürekli yaptı. Her aradığımızda ulaşabildik.. Hasta doktor ilişkisinden öte aile dostumuz olan Rıza DÜNDAR ve ekibine büyük bir teşekkür borçluyuz. Sonsuz teşekkürler.. Eminim benim gibi mağdur birçok hastaya daha şifa vereceksiniz! Sizin gibi hekimler olduğu sürece eminim bol sağlıklı günlerimiz olacak her şey için minnettarım sağlıkla ve sevgiyle kalın... SERDAR EREN

Zey*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Başarılı operasyonu ile ameliyat sonrası komplikasyonların hiçbirini yaşatmadı.5yaşındaki çoçuğum hastane ve doktorlardan bıkmış durumdayken doktorun kim dediklerinde Rıza hocam diyorsa başka söze gerek yok gerçekten yaklaşımı Güler yüzü mükemmel bir hekim tanımadan anlamazsınız.

ha
Hus*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Öncelikle Rıza beyi son dakika bünyesine katan acıbadem hastanesini ve üniversitesini tebrik ederim. Uzun süreçten sonra Eskişehir'e kaliteli bir hekimi ve akademisyeni kazandırmış olduğunuzu müşahede ettim. Yoksa bazı hekim arkadaşların olayının sadece duygusal olduğunu buram buram yaşıyoruz hastanenizde. Aykırı bir doktor ve araştırmacı yapısı var. Öncelikle prosedürleri uyguluyor ancak tecrübesiyle de diğer ihtimalleri ihmal etmiyor. Kendisini kimya sektörüne kaptırmamış kişilikli ve başarılı bir cerrah. Ventilasyon tüpü ve Tonsilektomi operasyonlarını en ince detayı ile anlatan ve konu çocuk olunca hep güvenli bölgede kalan, fayda zarar analizini iyi yapan biri. Başarılı operasyonu ile ameliyat sonrası komplikasyonların hiç birini yaşatmadı çocuğumuza. Nominal sürenin 2 katı operasyona uğraş verip olabilecek en güzel şekilde ilgilendiğinden emin olabilirsiniz. Kişiliğini zaten tanıştığınızda anlarsınız. Bir arkadaşımın çocuğu huzursuz diye eşini azarlayan bir doktorcuk macerasından sonra Rıza Bey ile tanışırlar ve çocuk ilk muayenede kendisiyle oyun oynayarak muhabbet ederken rahatsızlık bile duymadan işlemleri bitirmiş olduğunu aktardı. Daha ne yapsın... İlaç müptelaları siz gitmeyin ilaç yaz Antalya'ya seminere git hekimlerden değildir. Bende sormuştum "Ne yani? İlaç vermeyecek misiniz? diye :)" Evet vermedi. Sonuç dediği gibi oldu her şey. Lüzum da yokmuş... Meslek ve tüm hayatında başarılar ve mutluluklar dilerim Rıza hocam. İyi ki varsınız. Sayenizde sizin gibi nesiller devam edecektir. Saygılarımla...

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Rıza Dündar ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Rıza Dündar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Rıza Dündar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Rıza Dündar Acıbadem Hastanesi Eskişehir bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Rıza Dündar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Rıza Dündar Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Bademcik Ve Genizeti, Kronik Sinüzit, Horlama Ve Uyku Apnesi alanlarında hizmet veriyor ve Nazal valv cerrahisi, Endoskopik sinüs cerrahisi, Odiyometri-odyometri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube