Dyt.

Kamile Altın Sü

Diyetisyen - Yalova

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Sağlıklı Beslenme, Diyet Ürünleri, Diyet Ve Doğru Beslenme, Karbonhidrat sayımı, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Gelişme geriliği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

20 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hızlı kilo almak için yapılması gerekenler

  Merhabalar. ben 25 yaşında,188 cm boyunda 62 kg ağırlığında biriyim.yani boyuma göre bayağı zayıfım.bugüne kadar hep kilo problemi yaşadım.metabolizmam hızlı ancak iştahımda mükemmel diyemem.normal bir insanın yediği kadar yiyorum ancak çok aşırı yemek seçerim ve yeme kabiliyetimi artıramadığım için... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Kamile Altın Sü

  Dyt. Kamile Altın Sü

  Merhaba, kilo almak kilo vermekten daha zordur, bu doğru.biraz sabır ve çaba ile yavaş yavaş kilo kazanmanız önemli.evet çalışma temponuz yoğun olabilir fakat günlük metabolizmanızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıyor olmalısınız.dediğiniz gibi kimyasal destekler dışında enteral ürünler ile bu durum de... Cevabı gör

 • Protein alımı

  1-1,5 yaş bebek için günlük protein alımı kaç gr.dır ? teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Kamile Altın Sü

  Dyt. Kamile Altın Sü

  1,5 yaşındaki çocuk için protein ihtiyacı kilo başına 1,5-2gr önerilebilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Kamile Altın Sü Kimdir?

1971 yılında Yalova ‘da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Yalova’da okudu. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdi. Mezun olduktan sonra,İstanbul’da , Nişantaşı Nutraslim,Teşvikiye International Slimming Center ve 1997-2008 yılları arasında Etiler Ota Güzellik Merkezinde diyet danışmanlığı yaptı.

İstanbul Diyetisyenler Derneği, Obezite Çalışma Grubu üyesi olan Kamile Sü , Egzersiz ve Beslenme , Böbrek Hastalıkları ve Beslenme, Çocuk Beslenmesi, Obezite diyetisyenliği, Diyabet Diyetisyenliği ve Yetişkinlerde Ağırlık Yönetimi Kurs ve Sempozyumlarına, Obezite ve Beslenme Kongrelerine katılmıştır.

16 yıldır, Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, Çocuk ve Yetişkin Obezitesi, Sporcu Beslenmesi, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Tıbbi Diyet Tedavileri, Yeme Bozuklukları ve Diyaliz Diyetisyeni olarak mesleğini icra ediyor.

Diyetisyen Kamile Altın Sü, halen özel diyet danışmanlığı hizmeti vermekte ve diyaliz diyetisyeni olarak görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Diyetisyen Kamile Altın Sü
  AdresMerkez/Yalova  Merkez, Yalova  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Online Doktor Danışma

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Kamile Altın Sü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.