Uzm. Dyt.

İlay Polat

Diyetisyen - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Seyahatlerde Beslenme, Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi, Madde Bağımlılığı Ve Beslenme Problemleri, Gebelik ve beslenme, Diyabet diyeti, Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

9 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kilolarimdan kurtulmak istiyorum

  Mrhb.hocam 4 yil once dogum yaptim hamelikte 15 kilo aldim suan 75 kiloyum kilolarim kaldi diyetler yaptim ama kilolarim gitmedi kan tahlili yaptirdim insulin direnci oldugunu soylediler tekrar diyet verdiler 3 kilo zayifladim fakat geri aldim. lutfen yardimci olurmusunuz.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dyt. İlay Polat

  Uzm. Dyt. İlay Polat

  Merhabalar son 3 aya ait olan kan tahlillerinizle ve kullandığınız ilaclariniz varsa onlar ile gorusmeye gelebilirsiniz.detayli bilgi icin 0533 563 44 32 arayınız.

 • Beslenme

  Merhaba ben fitness ve boks sporlarıyla ugrasıyorum kas miltarını korumak ve enerji amaclı protein ve karbonhidrat agırlıklı besleniyorum ama bunu sağlıklı yapabilmek için günde ne kadar protein ne kadar karbonhidrat ve diğer lifli besin almam gerektiğini tam olarak bilmiyorum bu konuda yardımcı ola... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dyt. İlay Polat

  Uzm. Dyt. İlay Polat

  Size özel bir program uygulanması gerekir.iletişim numaralarımızdan randevu alınız.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. İlay Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.