Dyt.

Gözde Şahin

Diyetisyen - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Okul Çağı Beslenmesi, Yaşlı Beslenmesi, Besinlerin Saklanma Koşulları, Diyabet diyeti, Troid hastalıklarında beslenme, Yeni doğan metabolik hastalık... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

20 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

7 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diyet ve doğru beslenme

  Merhaba gözde hanım . ben 12 yaşındayım boyum 1.65 ve 70 kiloyum arkadaşlarım benimle dalga geçiyor bunu kaldıramıyorum ve zayıflamak istiyorum bana önerileriniz nedir?

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Gözde Şahin

  Dyt. Gözde Şahin

  Merhaba kardelen, yaşın çok küçük olduğu için sana en yakın bir diyetisyenden alacağın sağlıklı beslenme programını sana daha uygun olacaktır. kilo almanı durdurmak yeterli olacaktır. sağlıklı beslendiğin sürece kilon zaman içerisinde azalacaktır. moralini bozmana gerek yok. sadece destek alman i... Cevabı gör

 • Kolesterol hakkında

  İyi çalışmalar hocam yaşım 41 bir yıldır kolesterol değerlerimi ölçtürdüm.sonuç şu ve çok endişelendim.yorumlarsanız durumum nedir kötümüdür ilaç mı kullanmak zorundayım ? kolesterol (chol) 273 ldl 192 hdl 60

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Gözde Şahin

  Dyt. Gözde Şahin

  Merhaba, kan değerlerinizi yorumlaması için bir kardiyolog veya dahiliye uzmanından destek alabilirsiniz. geçmiş olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Gözde Şahin Kimdir?

Dyt. Gözde ŞAHİN, 6 Kasım 1984 tarihinde Amasya'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde lisans eğitimine başlamıştır. 5 Haziran 2008 tarihinde mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır.

Üniversite eğitimi boyunca pek çok önemli kurumda stajlar yapmış ve henüz öğrenciyken mesleğine dair deneyim edinmeye başlamıştır. Beslenme Uzmanı Bengül AKGÜN'ün özel zayıflama kliniğinde yaz ve kış dönemleri olmak üzere gönüllü staj, Abbott Nutrisyon Departmanı'nda "Rakip Ürünler ve Abbott Ürünleri Karşılaştırmalı" ürün eğitimi stajı, Ankara Özel Mesa Hastanesi'nde ve Yıldız Yemek Şirketi'nde gönüllü stajlar yapmıştır. Bunların yanı sıra Özel Acıbadem Hastanesi'nde, Hacettepe Yetişkin Hastanesi'nde, İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi'nde, Dışkapı SSK Hastanesi'nde, Yüksek İhtisas Hastanesi'nde ve Bilkent Üniversitesi Kurum Mutfağında klinik, poliklinik ve kurum mutfağı stajlarını tamamlamıştır.

İş hayatına Özel Sante Onkoloji Merkezi'nin ilk diyetisyeni olarak başlamış olan Dyt. Gözde ŞAHİN, merkeze beslenme eğitimi sistemi kurmuş, enteral beslenmeye yönelik firmalarla görüşmeler yaparak, merkeze gelen hastaların enteral beslenmeleri konusunda eğitim ve ürün desteği vermiştir. Ayrıca yine bu merkezde Onkoloji hastalarının hastalıklarına özgü beslenme eğitimleri vererek kilo takiplerini yapmıştır. Daha sonra Nutraslim Güzellik Merkezi Selamiçeşme şubesinde çalışmalarına başlamış olan Dyt. Gözde ŞAHİN, zayıflama, kilo koruma ve sağlıklı kilo kazanımına yönelik hizmetler vermiştir. Buradaki görevinin ardından ise Acıbadem Fulya Hastanesi'nde hastanenin klinik, poliklinik ve mutfak bölümlerinde tam zamanlı Diyetisyen olarak hastalarını kabul etmiştir.

 Dyt. Gözde ŞAHİN, günümüzde ise Medistate Kavacık Hastanesi'nin tek diyetisyeni olarak görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Dyt. Gözde ŞAHİN Muayenehanesi
  AdresRüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Hasoğlu Plaza No: 39 Kat: 2 D.43 Kavacık  Beykoz, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Gözde Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.