Dt.

İsmail İlker PAMUKÇU

Diş Hekimi - Osmaniye

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş Beyazlatma, Endodonti (Kanal Tedavisi), Genel, Kompozit dolgu, Beyazlatma, Estetik diş hekimliği uygulamaları... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

17 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • 20 lik diş cekimi

  Hocam merhaba bundan bir hafta önce diş has. gittim ve 20 lik dişimin çekilmesi gerektiğini söyledi hocam bugün itibari ile kullandığım antibiyotik bitti ve normalde yarın çektirmem gerekirmi ? en yakın randevu tarihine de 10 gün var. 10 gün sonra çektirsem bir sorun olur mu şimdiden teşekkürler hoc... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. İsmail İlker Pamukçu

  Dt. İsmail İlker Pamukçu

  Genel olarak antibiyotik bitiminde dişin çekilmesini öneririm. geçmiş olsun...

 • Dis duzensizligi

  Merhaba,dişlerinin boyutlarında sikinti var,çok düzensiz,agizz ve dis hastanesine gittim,doktor hanim dişi kesemeyiz,iyi boyle dedi ama ben daha düzenli istiyorum,yardimci olabilir misiniz neler yapabilirim,isterseniz foto da atabilirim,?

  Doktor Cevabı:
  Dt. İsmail İlker Pamukçu

  Dt. İsmail İlker Pamukçu

  Diş düzensizliği derken dişlerinizdeki irilikten mi yoksa dişlerin düzensiz sıralanmasından mı bahsediyorsunuz onu bimek gerekiyor. size bir ortodonti ve protez uzmanına görünmenizi tavsiye ediyorum, geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Osmaniye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
  Adres  , Osmaniye  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. İsmail İlker PAMUKÇU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.