Uzm. Dr. Dt.

Çise ÇAĞIN

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Ankara

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş İmplantı, Ağız Ve Çene Cerrahisi, Apikal Rezeksiyon, Dental implant, Gömülü diş çekimi, Gömük diş operasyonları... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  10 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Çise ÇAĞIN Kimdir?

  Uzm.Dr.Dt. Çise ÇAĞIN 1986 yılında K.K.T.C Lefkoşa'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini tamamlamasının ardından 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından, ihtisas eğitimini ise Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda "Ortognatik Cerrahi Vakalarında Postoperatif Memnuniyetin Değerlendirilmesi" üzerine yaptığı tezle doktora ve uzmanlık eğitimini 2013 yılında tamamlamıştır. 

  Mesleki çalışmalarına Ersöz Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'nde devam etmektedir.

  Uzm.Dr.Dt. Çise ÇAĞIN, özellikle implant ve ortognatik cerrahi konularında yurtiçi ve yurtdışında birçok kongre ve sempozyuma katılmış, bilimsel çalışmalarda bulunmuştur. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, (Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği), ITI , ADO ve TDB üyesidir. 

   

  Diploma aldığı kurum

  • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

  Yabancı Diller

  • İngilizce

  Fotoğraflar

  İletişim bilgileri


  Hakkında Yorum Yapın

  Hakkında yorum yazın

  Uzm. Dr. Dt. Çise ÇAĞIN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE


  .