DG
Soru Sahibi
24 Ocak 2018 12:38

zirkonyum kaplama

merhaba, Bazı bölgelerde diş kayıpları ön dişlerimde de estetik kaygım var, zirkonyum hhakkında bilgi verir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar muayene etmeden tedavi ile ilgili net bilgi veremem. Zirkonyum, metal destekli porselenlere alternatif olarak geliştirilmiş estetik görüntüyü ön planda tutan hastalarımıza ve ayrıca diş etlerine uyumu mükemmeldir. Estetiğe önem veriyorsanız zirkonyumu tercih etmenizi öneririm.

24 Ocak 2018 13:34