HB
Soru Sahibi
10 Haziran 2014 11:20

ZİNCO 15 MG ÇİNKO ŞURUBU

MERHABA HOCAM BEBEĞİM 26 AYLIK GEÇEN AY AĞZINDA ÇIKAN YARA VE BADEMCİK İLTİHAPI İÇİN DOKTOR ZİNCO ÇİNKO ŞURUBU VERMİŞDİ.O ŞURUBU İÇELİDEN BERİ SANKİ DAHA DİNAMİK DAHA İSTEKLİ YÜRÜYOR ESKİSİ GİBİ YORULDUM DEMİYOR.SÜREKLİ GRİP OLAN ÇOCUK 1 AYDIR DAHA NEZLE,GRİP OLMADI BEN BU ŞURUP SAYESİNDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM HOCAM BİR ŞİŞE BİTMEK ÜZERE TEKRAR ALABİLİRMİYİM,KAÇ ŞİŞE NE KADAR KULLANABİLİRİM ŞURUP KAŞIĞIYLA YARIM ÖLÇEK YETERLİ OLUR MU.BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Akçay
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Merhaba, Bu tarz şuruplar takviye olarak kullanılmaktadır ancak sürekli kullanımından önce kan değerinin ölçülmesi ve çinko değeri normal ise uzun süre kullanılmaması gerekmektedir. eğer değerleri düşük ise kullanabilirsiniz. geçmiş olsun

12 Haziran 2014 11:46