YA
Soru Sahibi
5 Aralık 2014 17:49

Zihinsel Potansiyel

Psikiyatrinin ilgi alanımı bilemiyorum ama en yakın sizin bölümünüz gibi geldi.Yaşım 30.Ben zihinsel potansiyelimi artırmak için neler almalıyım?Şu anda antioxidan , b vitamini , balıkyağı alıyorum.Bunlar haricinde ne almalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Arda bey neden zihinsel potansiyelinizi neden arttırmak istiyorsunuz bilemeyecem. Bir eksiklikten dolayı mı yoksa daha fazla iş yükünü kaldırmak maksadıyla mı böyle bir çalışma içine girdiniz.? Kullandığınız şeyler yeterli gibi görünüyor bunun dışında stresten uzak durmalı ve düzenli bir uyku sorunuzu daha hızlı çözecektir. Sol lobunuzu çalıştıracak faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Örneğin sağ elinizi kullanıyorsanız sol el ile bir şeyler yapmaya çalışın, buzdolabını 3 saniyeliğine açın kapatın ve hangi yiyeceğin nerede ve nasıl durduğunu tahmin edin...

6 Ocak 2015 12:51