yc
Soru Sahibi
28 Şubat 2015 17:39

yüzdeki cam kesiği

Merhabalar Hocam, Yüzüme kadpıdaki cam düştü ve alnımın sağ üstünde dikey olarak 2,5 cm lik bir çizik oluştu. önce kan aktı 2 dakka gibi ama sonra kağıt havlu ile bastırınca pıhtılaşıp kand durdu.sonra 'streptosid ' diye bir ilaç sürdüm ve o bölge kırmızılaştı. sonra acil e gittim ve ve görevli arkadaş hiç temizleme yapmadan sarımsı bir sıvı ilaç sürerek bez koydu ve eve yolladı. siz ce bu yapılanlar doğru mu? ve iz kalmaması için ne yapmalıyım? saygilarimla

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Mesai saatleri içinde plastik cerrahi polikliniğine müracaat ediniz. Selamlarımla, Dr Sıdıka Kurul

28 Şubat 2015 17:42
yc
Soru Sahibi

hocam gelmeden biraz ayrıntı verebilirmisiniz? dikiş gerektirmeyen bir çizik, çizikin iyileşmiş için jel varmıdıır**

1 Mart 2015 14:00
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Muayene için bana gelmeyiniz.Yakındaki bir hastanenin plastik cerrahi kliniğine gidiniz.Gel'i ancak devlet hastanelerinde yazarlar ise SGK karşılar. Selamlarımla, Dr Sıdıka Kurul

1 Mart 2015 21:40