LM
Soru Sahibi
10 Mart 2016 18:18

Yumurtlama klomen tedavisi

Doktor hanim Merhaba 3 aydır bebek.istiyoruz ama olmuyor doktora gittim eşim spermipgram testi yapıldı test noemail hormon testi yapıldım adetin 3. Günü oda normal klomen kullandım 5 gün ilaç bittiken sonra 3 gün sonra doktor baktı ve 13 mm olmuş dedi az büyümüş dedi moralim bozuldu benim De hamile kalamicak miyim? Ayrıca hocam gelişip catlamama ihtimali varmı ondan mi hamile kalamıyorum ? Her ay adet oluyurum bu yumurtanin catladigini göstergesi değil midir? Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Esra Ayşin Tonguç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Her ay adet olmanız yumurta çatladığını göstermez 21.gün progesteron bakılabilir ama 3 ay çok kısa bir süre sabırlı olun kendiliğinden bile gebelik olabilir birkaç gün sonra tekrar ultrasona girin büyümüş olabilir

11 Mart 2016 09:55