yh
Soru Sahibi
18 Ekim 2014 11:58

yeni dogan bebegimde yumusak dudak yari var yarim santim

Mrblar hocam dun bebek oldu dudağında yarim santim yarık var doğum doktoru estetik olursa birvseyi kalmaz hocam ne zaman yapılmalı ameliyat sonrası iz kalirmi konuşma bozukluğu olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Öncelikle gözünüz aydın,allah uzun ömür versin.kısmi dudak yarığı ameliyatı kolay,ciddi bir şekil bozukluğu ve estetik problem yaratmadan tedavi edilebilen bir durumdur.Ameliyatı plastik cerrahlar yapar.Damakta problem yok ise konuşma bozukluğu yapmaz. Emebileceğini düşünüyorum.Tıp fakültesinin plastik cerrahi kliniğine giderseniz beslenme ve ameliyat konusunda bilgi verirler. selamlarımla, Dr Sıdıka Kurul

19 Ekim 2014 16:52