AO
Soru Sahibi
12 Temmuz 2016 17:54

YEMEK BORUSU KAPANMASI

52 YASINDA ROMARTEID ARTID HASTASI YEMEK BORUSUNDA DARALMA OLDU KAS COKMESI OLDU SIVILARI YIYEBILIYOR KATI YIYECEKLERI YUTAMIYOR YEMEK YERKEN COK UZUN SURUYOR NORMALDEN COK UZUN SUREDE YIYEBILIYOR 4 YILDIR BU SEKILDE BÜCÜYLE 2013 TE ACTIK DEMSLER AMA HERALDE ACILMAMIS KAYSERI UNI. ARASTIRMA HASTENESINDE NE YAPMAMIZ GEREKIYOR TEDAVISI VARMIDIR

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Tam değerlendirmek gerekiyor Orhan bey. Ayrıntılı anlatmanıza rağmen bizim daha kesin konuşmamız bazı hataları doğurabilir. Benim ya da alanında uzman başka bir hekimin sizi tam değerlendirmesi gerekiyor. Çözemezseniz tüm tetkik sonuçlarınızla günübirlik bana ulaşın. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (Muayenehane Tel & Fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

8 Ağustos 2016 09:34