KC
Soru Sahibi
19 Ekim 2015 22:25

yaygın vücut ağrısı

hocam iyi günler..annem 55 yaşında bütün vücut damarlarının atmasından şikayetçi deprem oluyormuş gibi her yerim sallanıyor diye yakınıyor ....yorgunluk,bitkinlik ve vücut ağrıları buna eklenmiş durumda kime muayene olmamız gerekli???...teşekkürler....crp ve rf tahlillerinde sıkıntı yok...daha önce nöroloji uzmanı antipetrik ağrı diye birkaç antideprasan kullandık o zaman biraz iyileşmişti şimdi başka nöroloji uzmanı bütün eklemlerinin röntgenini çekti kanda gözükmeyen romatizması olduğunu söyledi ve romatoloğa gitmemiz istendi...sizce hangi tip romatizmanın annemin şikayetleri gibi belirtileri vardır???...teşekkürler....

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İsmail Şimşek
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Fibromiyalji olabilir anneniz bir romatoloji uzmanına gözükmenizi tavsiye ederim.

5 Kasım 2015 23:01