ÇS
Soru Sahibi
24 Haziran 2017 17:10

Yavru Kedi

Beş buçuk aylık dişi bir kedim var ve kızışma belirtileri başladı. Enteresan sesler çıkartıyor ve geceleri hiç susmuyor. Vetimiz 3 ay sonra kısırlaştırabiliriz dedi. O yüzden bekliyoruz geçmesini ama çok endişeleniyoruz. Herhangi bir ufakta olsa bir tavsiyeniz var mı ne yapmamız gerektiği konusunda.

1 cevap
Cevaplar (1)

kedinizin baska bir sorunu yoksa, 5,5 aylik kizana girmis bir kedinin ameliyat olmasinda her hangi bir sorun olmaz. Ayrica bu donemde onlari yatistiracak ilaclar var, bunlari kullanarak kizginlik hareketlerini baskilayabilirsiniz.

25 Haziran 2017 09:07