KF
Soru Sahibi
11 Ekim 2015 20:25

Yaşım 18 SAKALIM ÇIKMIYOR

Öncelikle merhaba , iyi huzurlu hayırlı ve mutlu günler dilerim. Dünleriniz bugün, bugünleriniz dünlerinizdende güzel olsun. Yaşım 18. Saçımda sakalımda iltihap yok. daha doğrusu sakalım yok. boyum 1.65 , halk dilinde jilet vurdum yüzüme ve %1 etkisini gördüm oda 2haftada anca çene altımda elle tutulmayacak kadar. Doğal bir çözüm varsa lütfen yardım edin sakalım olsun istiyorum. Sakal adamı olgun gösterir. Çocuk gibi olmak istemiyorum. Cevabını bekliyorum teşekkür ederim iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sakal bölgesini bir temiz diş fırçası ile biraz pembe olacak şekilde ovalayıp Minoxil losyon %5 lik sbah akşam sürün .3 ay uygulama sonrası hiç bir fark yoksa bir de prp ve mezoterapi yapan bir meslektaşıma müracaat edin.Geçmiş olsun.

10 Kasım 2015 23:47