IF
Soru Sahibi
18 Şubat 2017 00:49

Yardımcı olun hocam

Hocam merhaba bacaklarım çarpık 14 yaşında ergenlik dönemimde o yaşıma kadar bacaklarım iyiydi ergenlik geçirdiğim zamanlar diz kapaklarım ağrıdı ve hastaneye gittik doktor top oynamamı söyledi ben küçüktüm dinlemedim oynadım sonra bacaklarım bu hale geldi demedi ki bana bacakların çarpık olur diye psikolojik olarak çok sikintiliyim belediye servislerinde giderken saklamaya çalışıyorum okuldan eve giderken gözlerim sürekli bacaklarımda mutlu olamıyorum yaşım 20 bana ne önerirsiniz rica ediyorum sizden bana yardımcı olun yaşadığım hayattan gram zevk almaz durumdayım özgüven sahibi olmamı engelliyor teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Karacalar
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba,Bu sorunun tedavisi yağ rezervinin durumuna göre değişir. Yeterli ise hücre enjeksiyonu öncelikle düşünürüz. Yağ hücresini aldıktan sonra hücre kokteyli tipine karar verilir. Sadece yağ hücresi, kök hücreden zenginleştirilmiş yağ hücresi ya da aktife edilmiş yağ hücresi gibi. Yağ rezervinin yeterli olmadığı durumlarda ise silikonu tercih ederiz.

26 Haziran 2017 19:29