te
Soru Sahibi
11 Mayıs 2014 15:54

yardım

merhaba, ben dişlerini her gün fırçalayan bir bireyim. diş yapım ve görünümü de çok sağlıklı fakat diş rengim beyaz olmadığı için sarımsı bir görünümü var. rahatsız edici bir boyutta olmasa da rahat rahat dişlerimi açıp gülmekten kaçınıyorum. dişlerim gayet güzel ve daha evvel diş temizliği için gittiğim hekim de bu tespiti yaptı. size sormak istediğim soru, bu durumu nasıl düzeltebilir ve diş beyazlığını sağlayabilirim? diş beyazlatma seansları dışında herhangi bir diş macunu, ilac vb yöntem de mevcut mudur? bu konuda beni bilgilendirmenizi rica eder saygılar sunarım..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Deniz Kantar
Diş Hekimi

Merhaba dis beyazlatmanin herhangi bir zarari yoktur. Agizdan alinan olcuyle dis kalibi hazirlanir ve hekimin verdigi beyazlayici tupler bu kaliplara sikilarak takilir ve yaklasik 1 haftanin sonunda disler beyazlar. Diger yontem ise muayenehanede isinla yapilan beyazlatmadir bu da bir seansta disleri beyazlatir. Kalicilik 3-4 sene devam eder ve bu surenin sonunda tekrarlanabilir. Daha genis bilgi icin linke bakabilirsiniz http://denizkantar.com/?p=151#more-151

12 Mayıs 2014 09:48