dd
Soru Sahibi
31 Ocak 2014 21:05

yardım ederseniz çok mutlu olurum

mrb şeyda hanım ben diş beyazlatma hakkkında bişey sorucam bunu devlet karşılıyomu maliyeti nekadar tvde gördüm hani şu ağız içine bişey kouyarak yapılanı soruyorum bigünde bitiyomu tşkler

1 cevap
Cevaplar (1)

Diş beyazlatmayı devlet ödemez. İki tip vardır. Ev tipi ve ofis tipi. Evde size uygun hazırlanan plaklar içine ilacı koyup yatmak suretiyle gün aşırı yapılan bir işlem. Ofis tip direk dişhekiminin klinikte hastaya uyguladığı sistem. Fiyatlar ilaca ve yaptırdığınız yere göre değişiklik gösterir. En ideali ofis ve ev tipinin kombine olarak yapılmasıdır. Ne olursa olsun internette veya eczanede gördüğünüz, hekiminizin önermediği hiç bir beyazlatma ürününü satın alıp kullanmayın.

31 Ocak 2014 22:56