Yb
Soru Sahibi
5 Ocak 2014 19:17

yanağımdan ben aldırdım iz ve kızarıklık var nasıl ve ne zaman geçer?

merhaba hocam ben 11 aralık 2013' de cerrahi yöntemle yanağımın ortasında görüntüsünden rahatsız olduğum için beni aldırdım.şu an kızarık,pembe bir iz var hocam gerçekten yanlış mı yaptım aldırmakla benin görüntüsünden daha çok rahatsızlık veriyor dermatixsi jel kullanıyorum ne kadar etkili olur kalan iz şu kızarıklıklar ten rengine ne zaman döner onu merak ediyorum şimdiden çok teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Leyla Arvas
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba Cerrahi mudahaleden sonra kizarik olmasi cok normal. Kullandiginiz Jeli duzenli kullanmaya devam edin en gec 6 ay sonra izlerin goruntusu normale doner. Saygilar

9 Ocak 2014 21:16