ZN
Soru Sahibi
13 Eylül 2016 23:20

Vulva da benekler

Merhaba benimde vulva bolgesinde 3tane toplu igne basi gibi koyu renkte benekler var deride cikintisi kaşıntı agri gibi hicbir sikayetim yok cinsel iliskim olmadi ne yapmam gerekir

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Görmeden kesin bir şey söylenemez ama, şikayetiniz de olmadığına göre, bir şey yaptırmanıza gerek olmedığını düşünüyorum.. Karar size kalmış : önce cildiyeye , sonra kadın hastalıklarına gidebilirsiniz. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

20 Eylül 2016 18:16