UE
Soru Sahibi
6 Haziran 2017 03:38

Vücutta ağrı

Selamun aleyküm hocam ramazınımız mübarek olsun. Annem romatizma hastası ellerinde ayaklarında bacaklarında eklem yerlerinde çok ağrı var ayrıca ellerinde şisme de var bundan önce de yüzünde şişme ve kızarıklık oldu. Bize hangi tahlilleri yaptırmamızı önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Günaydın Esma Hanım, Bir görüşme ve muayene olmadan tahlil ve tedavi planı yapmak yüksek olasılıkla yanlış sonuçlara neden olur. Bu nedenle öncelikle bir doktor muayenesinden geçmesi ve nedene yönelik tetkiklerin bu şekilde belirlenmesini öneririm.

6 Haziran 2017 10:16