TB
Soru Sahibi
23 Mart 2015 13:55

Vücudumda Sıcaklık Hissi

Merhaba İzzet Bey , Vücudumda Sıcaklık Hissi hisediyorum, karın bölgem ,testislerde, sırt bölgem, ensem, anlım,kulaklarımda ve bacaklarım sıcaklık hissi hissediyorum ve sinirlilikte yapıyor. Sebebi ne olabilir?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, Yakınmalarınız herhangi bir romatolojik hastalık düşündürmüyor. Tahlillerinizde de kolesterol yüksekliği dışında bir problem yok. Bir iç hastalıkları uzmanı ile görüşürmüsünüz? Sevgiler

23 Nisan 2015 11:03
TB
Soru Sahibi

Teşekkür Ederim İzzet Bey, Sinirsel Psikolojik olduğunu söyledi doktorum. Kolesterol Yüksekliğide biliyorsunuz zararı yok. Statinin zararları çok fazla ve bir faydası olmadığınıda biliyorsunuzdur.Yardımınız için Teşekkür ederim.

23 Nisan 2015 11:35
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Rica ederim. Geçmiş olsun

23 Nisan 2015 11:36