UB
Soru Sahibi
5 Temmuz 2017 19:35

Varis venöz yetmezlik

Merhaba hocam ben diyarbakırda geçen yıl opere ettiğiniz hastayın venöz yetmezlik ayak baldırmda kapanmayan yara vardı sizin ameliyatınz üzerine iyleştim yaram tekrar nüks etti size ulaşamadm tayininiz çkmş ankaraya ankaranın neresine sizi görmek isterim tekrar sizin tedavi etmenizi isterim. Isteseniz foto da atabilirm amaa sosyal medya hesabinizi bulamadım

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Oğuz Karahan
Kalp Damar Cerrahisi

Merhaba bilal bey gecmis olsun. Ankara da malesef su an bir merkezde çalışmıyorum. Ayrıntılar için email adresim Oguzk2002@gmail.com ve Telefon numaram *** *** **. Buradan da ulaşabilirisiniz.

7 Temmuz 2017 17:30