TR
Soru Sahibi
8 Aralık 2013 00:41

varikosel

hocam iyi günler renkli doppler çektirdim sonucunda sağda grade 1, solda grade 2 varikosel yazıyo üroloji doktoru ameliyat olman gerekir dedi padutin 100 draje kullananlar var bende kullansam uygun olurmu sizce kaliteli sperm sayım düşük cevaplarsanız sevinirim...

1 cevap
Cevaplar (1)

muayenede de belirgin varikosel varsa ve sayı düşükse vede çocuk problemi yaşıyorsanız öncelikle ameliyat olmanızda yarar var ,ilaçla fazla fayda sağlayamazsınız.

9 Aralık 2013 09:51