MS
Soru Sahibi
23 Mayıs 2016 13:31

vajinaya Girişte Ağrı

Hocam iyi günler eşimle 2 hafta önce evlendik ilk gece beraber olduk az bir kan geldi vajinasında ama ilişki sırasında çok acı çekiyor bide eşim vajina deliğinin önünde ufak bir et parçası var vajina deliği görünmüyecek şekilde bazen ilişkiye rahat giriyoruz bazen hiç giremiyoruz vajina deliği sanki kayıpoluyor hocam Şimdide sorumu cevapladığınız için çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Esra Ayşin Tonguç
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bazen vajinada perde olabilir ve bu tür şikayetlere sebep olabilir o yüzden eşinizin muayene olmasını öneririm

23 Mayıs 2016 23:44